تبلیغات
انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی - نحوه شهادت نوجوان 15 ساله بحرینی
 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 12 دی 1390

                 

عموی نوجوان 15 ساله بحرینی شهید "هاشم سعید" در گفت وگو با شبکه خبری العالم در باره نحوه به شهادت رساندن وی گفت: نیروهای امنیتی بحرین دیروز (شنبه 10دی) به تحصن مسالمت آمیزی که شهید هاشم سعید در آن حضور داشت ، حمله کردند که در این حمله وی زخمی شد ولی نیروهای امنیتی از انتقال به موقع او به بیمارستان جلوگیری کردند که سرانجام به شهادتش انجامید.

علی عیسی یکشنبه در مصاحبه با شبکه خبری العالم اظهار داشت: هاشم سعید در تحصن مسالمت آمیز مقابل خانه هایمان در روستای ستره حضور داشت و من تأکید می کنم که این تحصن مسالمت آمیز بود زیرا هیچ درگیری در کار نبود.
عموی نوجوان 15 ساله شهید بحرینی افزود : هاشم سعید نزدیک خانه اش ایستاده بود و هیچ درگیری در کار نبود به یک باره نیروهای امنیتی به متحصنین حمله کردند و به طور مستقیم به سوی سعید گلوله اشک آور شلیک کردند و او را هدف گرفتند.
عیسی اظهار داشت: گلوله اشک آور به ناحیه گردن هشام برخورد کرد در حالی که عرف این است که نیروهای امنیتی از گلوله های اشک آور برای متفرق کردند تظاهرکنندگان از راه دور استفاده کنند ولی نیروهای امنیتی گلوله گاز اشک آور را از مسافت نزدیک به سوی هاشم سعید شلیک کردند و او را مستقیم مورد هدف قرار دادند.

عموی این نوجوان شهید بحرینی گفت: پس از اصابت گلوله گاز اشک آور به ناحیه گردن هاشم سعید، 20 نیروی امنیتی دور وی جمع شدند و با باتوم به ضرب و جرح او پرداختند که منجر به خونریزی شدید از ناحیه گردنش شد.

عیسی خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی متحصنین را از انتقال هاشم سعید به بیمارستان منع کردند که این امر منجر به خشم آنان شد و با نیروهای امینتی با دست خالی درگیر شدند و سعید نیز در این حین به مدت 10 دقیقه دچار خونریزی بود.

عموی نوجوان شهید بحرینی گفت: در نهایت متحصنین موفق شدند پس از 10 دقیقه خونریزی، سعید را به بیمارستان منتقل کنند اما ممانعت نیروهای امنیتی و تاخیر در رساندن سعید به بیمارستان منجر به شهادت وی شد.

عیسی افزود: تحصن کنندگان زیادی نیز در درگیری با نیروهای امنیتی زخمی شدند.

روز گذشته (شنبه 10دی) عده کثیری از مردم بحرین به دعوت جنبش 14 فوریه برای برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز مقابل خانه های خودشان تجمع کردند اما پلیس ضد شورش به آنها حمله ور شد.
                
طبقه بندی: اخبار،  بحرین، 
ارسال توسط حمید
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام عامل سبب دوام و انسجام بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران شده است؟

پیوند های روزانه
سخنان دکتر شریعتی
یادگار انقلاب
کارنامه دفاع مقدس
وصیتنامه ی شهدا
دانشنامه عاشورا
دانشنامه ی مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سوره ها

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ